fbpx

Afera Banasia jest wymyślona przez gangi i niemieckie media – poseł Żalek ma swoje teorie.


1 comment, 21.7k
Subksrybuj nas na Google News
W

czoraj wieczorem na antenie Polsatu gościł poseł Żalek. Na szczęście program nie trwał długo bo dziś byśmy musieli Banasia uznać nie kryształowy a już błogosławionym. Wszystkiemu winien jest spisek podobny jak przy obalaniu rządu Olszewskiego.

– Marian Banaś jako szef KAS przecinał układy, dotyczące miliardowych nadużyć i to mu się udało. Mamy człowieka, który dał Polsce, Polakom miliony, które mogliśmy transferować do programów socjalnych. Nagle ten człowiek obrzucony jest błotem – powiedział w programie “Punkt Widzenia” poseł Porozumienia Jacek Żalek.

Zdaniem Żalka jest wiele podobieństw do “zamachu” na rząd Olszewskiego

– Jestem pełen obaw, czy to nie te same siły, które były wtedy zaangażowane w obalanie rządu, teraz nie próbują destabilizować sytuacji w Polsce – dodał.

Jak dodał, “dzisiaj urządziliśmy sobie kabaret przyglądając się temu, co się dzieje w NIK, wychodząc z założenia, że mamy do czynienia z potknięciem korupcyjnym. Ale to, co dzisiaj mówi Banaś, być może nie jest potknięciem korupcyjnym, tylko ma tak wyglądać”.

– Gdyby przyjąć, że to, co mówi TVN, Onet czy WP, czyli niemieckie media, jest prawdą, to prezes Banaś nie powinien piastować żadnego urzędu w Polsce. Ale Banaś piastował najważniejszy urząd, wymagający największej odwagi

– W PiS-ie nie ma gangów, ale są gangi, które mają instrumenty do tego, żeby manipulować informacjami – odpowiedział Żalek.

To co mówią politycy PiS o osiągnięciach Banasia i ściągnięciu miliardów złotych od mafii mija się z opiniami ekspertów w tej sprawie. Ich zdaniem nominalny wzrost wpływów za rządów PiS wyniósł 16 % i był efektem dobrej koniunktury gospodarczej.

Źródło Polsat , Twitter


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 21.7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
31
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
6
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zorka
zorka
4 lat temu

A osoba Banasia to DUCH ?