fbpx

Andrzej Duda jako jedyny przywódca europejski nie pogratulował Bidenowi zwycięstwa.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Andrzej Duda nie pogratulował Joe Bidenowi zwycięstwa w wyborach w USA. Jego sympatie do Donalda Trumpa są ogólnie znane, ale Andrzej Duda pełni urząd Prezydenta RP, a takie zachowanie raczej nie przystoi temu urządowi. Prezydent Duda jako jedyny prezydent z liczących się krajów przyjechał do USA w trakcie toczącej się tam kampanii wyborczej i popierał Trumpa.

Joe Biden zdobył najwięcej głosów w historii USA. Donald Trump cały czas kwestionuje wynik wyborów.

Kamala Haris w swym pierwszym przemówieniu powiedziała ze szczególnym naciskiem na słowo prawda.

Wybraliście nadzieję jedność przyzwoitość naukę i tak – prawdę. To wy wybraliście Joe Bidena na następnego prezydenta Stanów zjednoczonych.

Prezydent Duda pogratulował udanej kampanii, nie wspominając o wyniku wyborów. Tak jakby miał jakąś trudność z akceptacją rzeczywistości. Z tego wpisu wynika tylko że zakończyła się kampania. Prezydent nie gratuluje zwycięstwa, ale liczy na partnerskie stosunki. To ostatnio często spotykana meteorytyka w obozie władzy PiS, możemy współpracować ale i tak będziemy was obrażać. Słowa przemówienia Kamali Haris cytowane na wstępie doskonale oddają tą atmosferę towarzyszącą Trumpowi i naszej dobrej zmianie. Amerykanie wybrali prawdę, a my dalej mamy półprawdy i niedopowiedzenia.

Minister Spychalski z kancelarii prezydenta tłumacząc prezydenta zarzucił Borysowi Budce że gratuluje Trumpowi, a nie pogratulował Andrzejowi Dudzie. Co do uczciwości wyborów przeprowadzonych w Polsce można mieć wiele do życzenia. Niezależne organizacje które badały ich przebieg nie szczędziły słów krytyki.

Gratulacje od prezydenta Francji Emmanuela Macrona

Amerykanie wybrali swojego prezydenta. Gratulacje dla Joe Biden i Kamala Harris. Mamy wiele do zrobienia, aby sprostać dzisiejszym wyzwaniom. Popracujmy razem

Gratulacje od kanclerz Merkel

Angela Merkel pogratulowała Joe Bidenowi oraz Kamali Harris

Gratulacje! Amerykanie podjęli decyzję. Joe Biden będzie 46 prezydentem USA


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments