fbpx

Awantura księży w Żabce. “Jesteś gejem, żyjesz z innym mężczyzną” [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Awantura księży w popularnym sklepie Żabka. Na filmie widzimy suspendowanego księdza Michała Woźniaka, który zaatakował innego księdza salezjanina, robiącego zakupy.

Całą awanturę nagrywał znajomy atakowanego duchownego. Padły zarzuty o homoseksualizm. Jakby tego było mało, po wyjściu ze sklepu ksiądz Woźniak nie pozwalał odjechać księdzu, licząc, że wymusi potrącenie. Nie udało się.

https://twitter.com/gromotapl/status/1541421562175410176

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gnój myśli że żyje w średiowieczu
Gnój myśli że żyje w średiowieczu
1 rok temu

To już nie pierwszy raz publiczne ekscesy nacjonalistycznych księży homofobów. Tu mamy innych księży równie komiczną sytuację. Oby tylko katoliccy homofoby nie stali się jak islamscy terroryści bo żarty się skończą i potoczą się głowy urządników państwowych policja nie policja ksiądz nie ksiądz zapłacą życiem za średniowieczne praktyki bo państwo nie ma już moralności i sprawiedliwości by surowo karać urzedników państwowych. Państwo potrzebuje katów i chamów zwłaszcza mundurowych szczurów.

Breers Andivik
Breers Andivik
1 rok temu

Jak oglądam takie filmy to wstydze się że jestem polakiem. Już dawno bym się zabił gdyby nie to że planuję coś specjalnego i czekam na dobrą okazję.