fbpx

Emeryt przeczołgał Morawieckiego na spotkaniu wyborczym! [VIDEO]


1 comment, 2 Udostępnienia
Mateusz Morawiecki FOT GRZEGORZ KRZYZEWSKI FOTONEWS NEWSPIX
Subksrybuj nas na Google News

Najważniejsi przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości są znani z raczej niechętnego podejścia do wywiadów z niezależnymi mediami. Mateusz Morawiecki czy zwłaszcza Jarosław Kaczyński chodzą tylko do zaprzyjaźnionych redakcji, gdzie mogą liczyć na sporą dozę życzliwości. Podobnie jest na spotkaniach z wyborcami – zazwyczaj padają tam wygodne pytania. Jednak w piątek doszło do nietypowej sytuacji – mikrofon podczas występu premiera dostała osoba, której monolog wymierzony w rząd stał się hitem sieci!

Jarosław Kaczyński zapowiedział niedawno ofensywę, mającą na celu zbliżenie się do potencjalnych wyborców. Najważniejsi politycy rządowi podróżują po Polsce, dając cykl publicznych przemówień. Jednak póki co, ich występy spotykają się z poważnymi problemami wizerunkowymi. Dzieje się tak z powodu licznych protestów. Materiały obrazujące kilka wizyt pokazują, iż PiS będzie miał ciężkie zadanie utrzymać wysokie poprarcie. Komfort wcześniejszych, w większości bezstresowych kampanii, odszedł w zapomnienie. Politycy “dobrej zmiany” na własnej skórze mają teraz okazję odczuć gniew suwerena.

Właśnie do takiej sytuacji doszło podczas piątkowego spotkania Mateusza Morawieckiego z wyborcami. W pewnym momencie mikrofon dostał obywatel, który ostro podsumował rządy “dobrej zmiany”. – Pan tak pięknie mówi o podatkach, co pan obniżył. A niech pan idzie do sklepu i przed obniżeniem podatków chleb kosztował 2 złote, a teraz kosztuje 7! (…) Za tą drożyznę powinni was na taczkach wywieźć! – puentował swoją wypowiedź, zarejestrowaną przez Polsat, którą możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
25
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Morawiecki to zakłamana kanalia
Morawiecki to zakłamana kanalia
1 rok temu

Morawiecki kończ waść wsydu oszczędź. Ten debil wymyślił że to przez Rosję jest kryzys energetyczny i inflacja to może trzeba przypomnieć dla tego sklerotyka jak spustoszyli gospodarkę aferą covid i jak sami dążą do zmian w kierunku zmian ekologicznych i zakazują surowców naturalnych. Pinokio ty łajdaku nie zwalaj terroryzmu zachodu na innych. Przy twoich kłamstwach aferach i propagandzie zaczynam kochcać Rosję i gdybym mógł wstąpił bym do armii Rosyjskij przeciwko i przeciwko tobie walczył. Rozumiesz to ? A teraz zejdź mi z drogi zachodni skorumpowany sprzedawczyku.