fbpx

Homoseksualne romanse Kaczyńskiego? Znany dziennikarz stawia mocną tezę


17 comments, 45
Subksrybuj nas na Google News

Lider dobrej zmiany jest prawdopodobnie rekordzistą Polski w liczbie osób, które zarzucają mu, iż ukrywa własną orientację seksualną. Oskarżenia, że Kaczyński to gej, pojawiają się co najmniej od początku lat 90-tych. Prekursorami byli Jerzy Nasierowski i Lech Wałęsa. Trudno będzie wyliczyć wszystkich atakujących prezesa na tej płaszczyźnie w późniejszym czasie, nawiązań było od metra. Temat znowu odżył za sprawą Jana Pińskiego, który sugeruje, iż Kaczyński może być szantażowany kompromitującymi materiałami dotyczącymi życia seksualnego!

“Mąż Kaczyńskiego”

Piński to dziennikarz z pokaźnym CV i rozpoznawalnym nazwiskiem. Piastował stanowisko redaktora naczelnego wielu tytułów prasowych, zarządzał też redakcją “Wiadomości”, gdy były jeszcze programem informacyjnym. Ze względu na jego dorobek, nie powinno się traktować lekceważąco wiedzy, którą się podzielił. Sprawa dotyczy najważniejszej osoby w państwie, posiadającej władzę jakiej nie miał nawet Bolesław Bierut. Warto przyjrzeć się wszystkim źródłom, które rozpowszechniały w sferze medialnej informacje o ukrywaniu orientacji “naczelnika z Żoliborza”. Jest ich nadspodziewanie dużo i dotyczą ludzi wychodzących się z różnych grup społecznych, często niemających ze sobą nic wspólnego.

Wszystko zaczęło się od artykułu “Mąż Kaczyńskiego” autorstwa Jerzego Nasierowskiego w “Tygodniku Nie”. Nasierowski to wyjątkowo barwna postać, mająca celebryckie korzenie jeszcze w czasach gomułkowskich. Był wtedy rozpoznawalnym aktorem i jednocześnie włamywaczem, okradającym mieszkania bogatych znajomych. Zarabiał na tym pokaźne pieniądze, dodatkowo towarzyszyło mu duże szczęście. Przez kilka lat nikt nie podejrzewał go o jakąkolwiek działalność przestępczą. Wszystko zmieniło się po jednym z napadów, w którym zginęła przypadkowa kobieta. Nasierowski nie brał w nim udziału, ale był tam jego ówczesny kochanek, Andrzej Rukuszewicz. Po dokonaniu zbrodni o wszystkim dokładnie mu odpowiedział. Milicja wszczęła śledztwo, oskarżając całkowicie niewinnych ludzi. Sprawa w stylu Tomasza Komendy, tylko w latach 70-tych ubiegłego wieku. Nasierowski nie mógł się pogodzić z tym, że przypadkowe osoby czeka długie więzienie i zgłosił się na komisariat, wyjawiając prawdę. Przy okazji obciążył samego siebie, mówiąc o wcześniejszych napadach. Na pewno zdawał sobie sprawę, że czeka go długie więzienie, ale zasądzone 25 lat to ekstremalnie wysoki wyrok, biorąc pod uwagę, iż nawet nie był na miejscu zbrodni. Wyszedł na wolność w stanie wojennym i utrzymywał się z pisarstwa.

Nasierowski przypomniał o sobie w 1993 roku. Wspomniany artykuł “Mąż Kaczyńskiego” wywołał kolejny skandal. Tekst to brutalny outing dotyczący Pawła Rabieja. Autor wulgarnie opisał szczegóły życia łóżkowego byłego wiceprezydenta Warszawy, w tym romans, jaki wybuchł między nimi. Oszczędźmy szczegółów. Nasierowski był mocno zakorzeniony w warszawskim środowisku homoseksualnym od kilkudziesięciu lat, napisał o tym nawet książkę. Miał wielu znanych kochanków, nie można bagatelizować jego wiedzy. Według jego relacji Kaczyńskiego i Rabieja łączyły przygody łóżkowe. W tekście jest wzmianka, że homoseksualne praktyki dotyczą wielu posłów “pobożnej partii”. Samo przez się, nasuwa się pytanie, po co Nasierowski miałby zmyślać, skoro wcześniej było go stać na heroiczny gest wyjawienia szczegółów zbrodni, ratując niesłusznie oskarżonych? Musiał doskonale wiedzieć, że idąc na milicję, czeka go więzienie i infamia na płaszczyźnie towarzyskiej. Mimo wszystko poświęcił się w imię prawdy, definitywnie nie jest to powszechne zachowanie w świecie przestępczym. Niezaprzeczalnym faktem jest, że Rabiej i Kaczyński znali się w tamtym czasie, co zostało udokumentowane na zdjęciach.

Kryptonim “Buś”

Wróćmy jeszcze do tematu poruszonego przez Jana Pińskiego. To właśnie Piński przekazał kilka lat temu Zbigniewowi Stonodze list byłego oficera WSI, rozpracowującego Kaczyńskiego w latach 90-tych. Decydującą rolę mogły tu odegrać zasięgi, profil kontrowersyjnego biznesmena obserwuje ponad pół miliona osób. Z listu wynika, że środowisko byłego Porozumienia Centrum było inwigilowane przez służby pod kątem obyczajowym. Akcja trwała od 1991 do 1996 roku i rzekomo miało z niej wynikać, iż Kaczyński utrzymuje stosunki intymne z Piotrem P. Relacje z ich spotkań miały być udokumentowane, według autora listu istniały nawet nagrania video. Kryptonim całej akcji miał się wziąć od imienia kota prezesa PiS. Całość ponoć obejmowała dziesiątki godzin nagrań, zdjęć, stawiających w niezręcznej sytuacji “prezesa”, jak również kilku innych prominentnych posłów, tworzących obecny obóz Zjednoczonej Prawicy. Z relacji Pińskiego wynika, że materiały zniknęły w momencie, gdy Kaczyńscy zdobyli pierwszy raz władzę. Miały się znajdować w zabezpieczonym sejfie i któregoś dnia po prostu z niego wyparowały. Dziennikarz sugeruje, że może mieć z tym związek Antoni Macierewicz, co miałoby tłumaczyć jego obecną pozycję i wpływy.

Jedno jest pewne – jeśli teczka Kaczyńskiego rzeczywiście kiedykolwiek istniała, osoba będąca w jej posiadaniu ma jedną z najcenniejszych rzeczy, jakie można sobie wymarzyć. Trudno byłoby nawet oszacować jej wartość, z perspektywy bezpieczeństwa państwa groziłoby olbrzymim kryzysem, gdyby dostała się w niepowołane ręce. Piński zadaje pytanie: “Czy Kaczyński jest szantażowany materiałami zebranymi przez Wojskowe Służby Informacyjne? Materiałami dotyczącymi życia seksualnego, czyli materiałami potencjalnie kompromitującymi polityka, deklarującego się jako katolik, jako chrześcijanin, jako człowiek prawicy”. Faktem jest, że podobne sugestie głosiło wiele osób ze świecznika życia publicznego. Janusz Palikot, John Godson, Robert Biedroń, Michał Piróg. Najbardziej zaangażował się w to Palikot, organizując cykl wystąpień poświęconych seksualności prezesa. Głośno było też o wywiadzie Zbigniewa Stonogi z muzykiem disco polo Patrykiem Jackowskim. Według jego relacji “Misiewicz załatwia młodych chłopców dla Kaczyńskiego”. Jednak trzeba pamiętać, że jest to źródło o mocno nadszarpniętej wiarygodności. Patrząc na wszystko chłodnym okiem można odnieść wrażenie, że albo wiele osób się mocno uwzięło na prezesa PiS i próbuje osłabić jego wizerunek, albo ewidentnie “coś jest na rzeczy”. Plotki podsyca fakt, że Kaczyński nie był nigdy oficjalnie związany z żadną kobietą. Marek Suski tłumaczył to następująco: “Nie ożenił się właśnie dlatego, że służył Polsce. Nie chciał unieszczęśliwiać jakiejś kobiety, którą by pozostawiał, służąc Polsce”. Nigdy też nie odniósł się oficjalnie do swojej orientacji, ani nie zaprzeczył sugestiom o homoseksualizmie. Mimo, że są one wyjątkowo obraźliwe, biorąc pod uwagę oficjalną doktrynę polityczną jego partii i stosunek do LGBT.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

17 comments, 45

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
6
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
183
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
11
ZABAWNE
WOW WOW
26
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
9
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
70
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
72
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
16
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gdna
gdna
2 lat temu

I w tym miejscu mozna by zastosowac zydowska “zagadke”- “kto to jest- z przodu ma, i z tylu tka” Wiekszosc odpowie- “matka”, a w rzeczy samej- to przeciez kurdupel-pedrilla

PARKSIDE PFDS 33 B3
PARKSIDE PFDS 33 B3
1 rok temu

a jak go jebali w d. u redemptorystow radio torun profit

@@@E
@@@E
Odpowiedź do  PARKSIDE PFDS 33 B3
11 miesięcy temu

kłamiesz nie mógł yja drzeć,bo był tuz przy bombie sedesowej ciasteczka były jemu ważniejsze

PARKSIDE PFDS 33 B3
PARKSIDE PFDS 33 B3
1 rok temu

jebac skurwysyna z pisuaru ruchanego w dupsko przez redemptorystów z radia które sponsoruje

Święty Wuj Pisiorski
Święty Wuj Pisiorski
1 rok temu

Uważam ten artykuł za popis wyznawcy religii homoseksualistycznej. To jeden wielki kabaret. Świętej pamięci świętego Lecha też możnaby uznać za takowego, bo ohajtał się z kobietą o urodzie nieprzyciągającej i było to małżeństwo z rozsądku. Sami bliźniacy w sensie pornograficznym też przyciągający nie byli. Nie rżnę chłopów, ale co widać, to widać. Ponadto kiedyś słyszałem wypowiedź starej panny, niegdysiejszej członkini pzpr w czasach akcji “Hiacynt”, obecnie poplecznicy lgbt, która w ramach poprawności politycznej oddałaby się nawet niejednemu czworonogowi, że Święty Jarosław jest również przedstawicielem sprawnych inaczej.

Anarchol'68
Anarchol'68
1 rok temu

Pedały tak mają, że będąc “kochającymi inaczej” jednocześnie usiłują się od tego odżegnywać poniżaniem sobie podobnych! Dlatego są pedałami, a nie na przykład gejami…

xccc
xccc
1 rok temu

fuj

@@@E
@@@E
Odpowiedź do  xccc
11 miesięcy temu

kaczynski to stara klapa rozdmuchana p[rzez dobrego i zdrowego barana heja kaczy knucie

@@@E
@@@E
Odpowiedź do  xccc
11 miesięcy temu

a co śmierdzi,bo go własny kot osrał

@@@E
@@@E
11 miesięcy temu

15 lis 2022 — Kolega i sąsiad ministra rozwoju i technologii, Waldemara Budy, trafił do rad nadzorczych państwowych i miejskich spółek kontrolowanych …
ma się dobrze a głębiej jeszcze lepiej,ma wygląd afonsa

hgo YRTT
hgo YRTT
11 miesięcy temu

kaczynski co ty pier@@@ doskonale wiesz ze to lipa słyszysz dziadu jak tobie wala stwardniałe kopyta,pozbaw się jajek lisy czekają- kiedy szczeka pies,to nie rozmawia się z psem tylko z jego właścicielem cóż zapomniałeś ze nim jesteś dziadu jak przez przypadek ciebie słyszę to puszczają nie chcący mi wobec ciebie zwieracze nierobie
RP przestań macic załatw wungiel 200 lat nie minęło
nie przypadkiem jesteś kaczypsutem

prezes
prezes
11 miesięcy temu

NARAZIE TO KACzOR WAS WSZYSTKICH R U C H A W D U P E HA HA OBY JAK NAJDLUZEJ

smary
smary
Odpowiedź do  prezes
11 miesięcy temu

a najwięcej ciebie cwelu ciebie jebie we wszystkie otwory
ze taka jeszcze gnida głos zabiera,a jak stanie się wsza to będzie jebała niczym jak osrany konus

prezes
prezes
11 miesięcy temu

J E B A C CZERWONE K U R W Y

smary
smary
Odpowiedź do  prezes
11 miesięcy temu

do bólu,a odbyt zalać acetonem ku radości kurewstwo gnębić ,chwasty wyrywa z korzeniami

Religijni bezpłciowcy apostołowie kościoła
Religijni bezpłciowcy apostołowie kościoła
10 miesięcy temu

Po pierwsze Polacy to naród bardzo pruderyjny i poprawny religijnie. Zbyt silnie zakorzeniony w mrokach średniowiecznych zabobonów i przesądów. Kaczyński należy do pokolenia w którym prędzej dopuści się przemocy fizycznej lub werbalnej niż poruszy sprawy miłości. To człowiek wykreowany przez pokolenie Jana Pawła II który o miłości dużo kłapał dziobem ale o chorej miłości. Miłości do Jezusa czyli do zwłok nekrofilia miłości do boga czyli do urojeń czyli choroba psychiczna schizofrenia. Kaczyński jest obrońcą spuścizny patologicznych systemów i idei. Kaczyński nie widzi piękna w fizyczności ponieważ ma olbrzymi kompleks z identyfikacją swojej seksualności. I nie ma sie co dziwić bo… Czytaj więcej »

Bela
Bela
10 miesięcy temu

Stary pederasta zaklamany