fbpx

Impreza księży z dziewczynami. Jest oficjalne stanowisko parafii


Subksrybuj nas na Google News

Gazeta Stonoga upubliczniła w swoich mediach społecznościowych nagranie na którym widać księży wypuszczających w środku nocy kobiety z plebanii. Księża byli bardzo opryskliwi i obrażali nagrywającego. Tymczasem duchowni postanowili wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Nie widzą nic niestosownego w całej sytuacji, jednocześnie zaznaczając, że sprawą zajmuje się Zarząd Prowincji.

Sprawa w toku. Kapłani przepraszają, ale nie do końca wiedzą za co

Pragniemy wydać oficjalne oświadczenie w związku z nagraniem, jakie dn. 3 lipca 2022 roku pojawiło się w sieci, a na którym jest obecnych dwóch księży z naszej Parafii.

Chcemy wyraźnie zaznaczyć, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i zachowanie Współbraci, pomimo prowokacji, było wysoce niestosowne, za co pragniemy bardzo przeprosić. Zapewniamy również, że sprawa jest w toku wyjaśniania, czym zajmuje się Zarząd Prowincji.

Jednakże musimy sprostować, iż na nagraniu nie ma żadnych osób niepełnoletnich – wszyscy obecni tam są osobami dorosłymi, łącznie z kobietami uznanymi przez Nagrywającego za nieletnie (21, 24 i 33 lata). Na spotkaniu byli obecni również mężczyźni, w tym mąż jednej z Pań, którzy wyszli z terenu klasztoru wcześniej. Wszyscy są gotowi złożyć zeznanie w tej sprawie; zabezpieczone zostało też nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wyjścia zarówno kobiet, jak i mężczyzn oraz zachowanie Nagrywającego. Księża nie byli pijani. Trzeba także zaznaczyć, że na terenie Parafii nie było obecnego jej Proboszcza, który przebywa aktualnie za granicą; w tej sytuacji jego obowiązki pełni wikariusz i tak należy interpretować słowa wypowiedziane na nagraniu.

Zdajemy sobie sprawę z powagi całej sytuacji i raz jeszcze bardzo przepraszamy, że miała ona miejsce. Nie zgadzamy się jednak na pomówienia i zarzuty pedofilii, które padły w stronę Kapłanów.

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Kraków, dn. 4 lipca 2022 r.

Nagranie z zajścia pod plebanią


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kaszalot_z_anglii
kaszalot_z_anglii
1 rok temu

no i co z tego. KK sie konczy i nic co robi PiS nie zmieni tego. Wręcz przeciwnie. Przyspieszy caly ten proces odchodzenia od tej chorej instytucji.

trzy_pioruny
trzy_pioruny
Odpowiedź do  kaszalot_z_anglii
1 rok temu

Chłopcofil ziobro zawsze może zatuszować, jak przełożeni jego osławiony laptop. Dziwię się, jak polacy mogli dopuścić pis, choć dobrze, że trafiło na ich kadencję, gdy przyjdzie niewyobrażalny głód niebawem.

jaro
jaro
1 rok temu

pedofilski śmietnik

Anon
Anon
1 rok temu

Taaa mąż zostawił żonę o 1:30 z pijanym księdzem pewnie liturgię powtarzali xD

DMQ
DMQ
1 rok temu

nie ma co komentować – wyszedł mały fragment codzienności… pomału się oczy otwierają sponsorom tej firmy

Gość
Gość
1 rok temu

Hulaj dusza piekła niema. Na tacę więcej trzeba rzucać.

kaczan
kaczan
1 rok temu

jak to trzeźwy… to jest oficjalne stabowisko??! on był nagrzany jak diabli xdddddd