fbpx

Kukiz zachwyca się Kaczyńskim: “Oddałby życie za Polskę”


5 comments
Subksrybuj nas na Google News

Paweł Kukiz przeszedł wyboistą ścieżkę do miejsca, w którym znajduje się obecnie. Całkiem niedawno określał Zjednoczoną Prawicę mianem “bolszewików”, by chwilę później zostać ich wiernym sojusznikiem. Jedno jest raczej pewne – w oczach wyborców, którzy mu zaufali i oddali głosy, będzie miał trudno odzyskać pierwotny wizerunek rebelianta i buntownika, chcącego zmienić Polskę, co potwierdzają sondaże. Od Kukiza odwrócili się prawie wszyscy koledzy z branży muzycznej, jest on też obiektem ataków zwykłych obywateli, co potwierdził niedawny program “Hejt Park”, gdzie zrównano go z ziemią. Były wokalista zespołu Piersi podkręcił emocje w sieci, bo właśnie przekazał kilka ciepłych słów o Jarosławie Kaczyńskim, przy okazji atakując Donalda Tuska.

Paweł Kukiz nie przestaje schodzić z tapety kontrowersji, do której zdążył przyzwyczaić od kilku lat. Zmiany poglądów, jakie prezentuje, można określić wręcz legendarnymi. Nie tak dawno, nazywał obecny rząd “bolszewickim”, by chwilę później płynnie przejść do wspierania go całym sercem. Okazuje się, że jego prywatne zdanie o Kaczyńskim różni się znacznie od oficjalnej postawy. W ujawnionym przez Artura Groca nagraniu, udało się uchwycić sugestie Kukiza, że lider PiS uwłaszczył się na majątku narodowym.– Sam również korzysta (Kaczyński), korzystają wszyscy. Skąd mają te wieże, te Super Expressy? Podzielili się wszyscy, skurw*syny. (…) Dawna nomenklatura, z tymi cwaniakami z opozycji – rzucił w prywatnej rozmowie, która wyszła na jaw jakiś czas temu.

Zupełnie inne poglądy prezentuje w oficjalnych przekazach. Kukiz udzielił wywiadu Interii, zabierając głos na temat aktualnych wydarzeń. – O ile nie widzę jakiejś wielkiej różnicy między funkcjonowaniem PiS, PO czy jakąkolwiek inną dużą partią polityczną w Polsce, bo wszystkie one są nastawione na spółki skarbu państwa, zatrudnianie rodzin i czerpanie korzyści ze sprawowania władzy, to jednak istnieje kluczowa różnica między wodzami największych partii: Donald Tusk oddałby Polskę za czapkę śliwek, a Jarosław Kaczyński oddałby za Polskę życie. I to mnie z nim przede wszystkim łączy – przekazał twórca Kukiz’15. 


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 rok temu

kukiz jesteście siebie warci jeden i drugi szubienica czeka

Demokracja to możliwość walki z patologią rządu
Demokracja to możliwość walki z patologią rządu
1 rok temu

Zacznijmy od tego że rząd a konkretnie partie w tym przypadku PIS wybitnie uwłaszcza się na majątku podatników i ich prywatnej własności. Chyba nikt nie zaprzeczy ani nie ma złudzeń jak rząd sprawuje władzę. Wyjaśnienie jest proste jak cep i każdy zrozumie nawet taka prosta małpa pisowska zrozumie bo robi dokładnie to co wszystkie małpy, które dostaną banany. Więc żeby nie przynudzać będę się streszczał prosto z mostu. Jak to się potocznie mawia łopatologicznie. Zapewne każdy chyba już zauważył uzależnienie kluczowych instytucji państwowych od rządu jak również większej części mediów. I tu uwaga nazywajmy to po imieniu, w państwie demokratycznym… Czytaj więcej »

europ
europ
1 rok temu

kukiz ten twój idol to twórca totalitarnego ustroju pod nazwą katolickiego bolszewizmu czyli jest to feudalizmu z faszyzmem

Prezydent Duda ojciec żałoby narodowej
Prezydent Duda ojciec żałoby narodowej
1 rok temu

Kukiz to żaden rywal ani przeciwnik nawet opozycja nic nie może wskórać w walce z kaczorem dyktatorem. Polityka to nie sport. Kaczor ma do dyspozycji wojsko policję urzędasów sądy i mafię w sutannach. Zasady walki powinny dawać uczciwe szanse dla zawodników. Niestety tylko Putin i Łukaszenka mają szansę zostać bohaterami i wyzwolicielami Europy spod okupacji katokomunizmu zachodu, który jak tylko wykorzysta Polskę pogoni jak złego psa butem, kijem i kamieniami. Dlaczego ? A dlatego że połowa Polski będzie klepać biedę i uciekać na pole do Niemiec zbierać truskawki i inne ziemniaki. Nie wierzycie ? To uwierzycie jak złotówka się zes…ra… Czytaj więcej »

Ann
Ann
1 rok temu

Trzymam kciuki, żeby mieli okazję oddać. Jak najszybciej.