fbpx

Mama znalazła mi pracę – Tymoteusz Szydło


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Tymoteusz Szydło Syn byłej premier przerywa milczenie. Wiele spiskowych teorii krążyło co może się dziać z byłym księdzem. Po kilkunastu miesiącach odnalazł się w firmie przyjaciela Beaty Szydło, Daniela Obajtka.

W sprawie księdza Tymoteusza ostatnie publiczne informacje pochodziły z 2019 roku. Kilka dni temu Oko Prees napisało, że pod zmienionym nazwiskiem pracuje w ERG Bieruń Folie, której udziałowcami są Daniel Obajtek i jego matka. Ze stanu duchownego zrezygnował nagle. Historię kapłaństwa Tymoteusza Szydły śledziła cała Polska. Niespodziewanie „Bezterminowy urlop zaledwie po 2 latach kapłaństwa? – komentował ksiądz Tadeusz Isakowicz Zalewski. Jeden z księży z Małopolski, z którym rozmawiali dziennikarze „Wyborczej”, mówił nieoficjalnie, że przyczyną jest związek z kobietą. Być może Tymoteusz nie był gotowy zostać księdzem i uległ naciskom rodziny. Tak jak wtedy tak i teraz mama nie zostawiła syna w potrzebie. Tym razem syn spruje sił w biznesie.

Tymoteusz Szydło zatrudniony jest jako przedstawiciel handlowy odpowiadający za dystrybucję worków foliowych, we wspomnianej firmie Obajtka. W Jego imieniu głos zabrał pełnomocnik ten sam, który reprezentuje Daniela Obajtka i straszy dziennikarzy za ujawnianie kolejnych afer z nim związanych.

Po odejściu ze stanu duchownego nie chciał być na utrzymaniu rodziców. Postanowił, że nie będzie wysyłał CV do różnych firm, aby nie nadawać tej sprawie dodatkowego rozgłosu. Poprosił o pomoc m.in. swoją mamę. Mama zwróciła się do różnych osób, m.in. do pana Daniela Obajtka. Od niego dowiedziała się, że w firmie ERG Bieruń poszukiwany jest ktoś do pracy” czytamy w oświadczeniu przesłanym do OKO.press.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments