fbpx

Mariusz Pudzianowski: Strongman, Przedsiębiorca i Szef z Charakterem!


Subksrybuj nas na Google News

Mistrz strongmanów, Mariusz Pudzianowski, obdarzony imponującymi tytułami w sporcie, nieustannie udowadnia, że jego zainteresowania sięgają daleko poza arenę sportową. Od lat 90. prowadzi również firmę transportową. Ostatnio jednak, Pudzianowski przyciągnął uwagę mediów społecznościowych, publikując nietypowe wideo z jednym ze swoich pracowników.

Pudzianowski: Mistrz i Przedsiębiorca

Mariusz Pudzianowski, znany nie tylko z oszałamiających osiągnięć w zawodach strongmanów, ale także jako przedsiębiorca, od lat 90. prowadzi firmę transportową. Jego sukcesy w sporcie i biznesie sprawiły, że stał się ikoną polskiego sportu i biznesu.

“W jakich branżach działam? Tiry, ciężarówki, mam też flotę samochodów. No i pracuję w nieruchomościach. Wszystko sobie tak poukładałem, tak zdywersyfikowałem portfel, żeby zawsze coś mi skapywało, jak pociągnę za któryś sznurek”, wyznał Pudzianowski w rozmowie ze Sport.pl.

Nadzór nad pracownikami

Ostatnio Pudzianowski zaskoczył swoich obserwatorów na mediach społecznościowych, udostępniając nagranie z niecodziennej sytuacji podczas kontroli pracowników. Wideo pokazuje Pudzianowskiego zwracającego uwagę jednemu z nich w charakterystycznym, żartobliwym tonie.

“Marcin, może wziąłbyś się za robotę, a nie udajesz, że robisz! Słyszysz? I ty chcesz dniówkę mieć?”, krzyknął były strongman, na co pracownik odpowiedział w podobnym, humorystycznym tonie: “Czy się stoi, czy się leży, dniówka u Pudziana się należy”. Nagranie szybko stało się viralnym hitem, zdobywając blisko 700 tysięcy wyświetleń.

Niecodzienny System Wynagrodzeń

Mało kto zdaje sobie sprawę, że Pudzianowski stosuje nietypowy system wypłat w swojej firmie. W przeciwieństwie do większości pracodawców, którzy wypłacają pensję miesięcznie, on preferuje tygodniowe wypłaty.

“Tak właśnie pracują u mnie chłopaki”, skwitował żartobliwie Pudzianowski.

Powrót do Klatki?

Mimo że ostatnia walka Pudzianowskiego w KSW zakończyła się porażką, szef federacji Martin Lewandowski zapowiedział, że 47-latek wkrótce wróci do sportów walki. Mimo braku informacji o przeciwniku, Lewandowski zapewnił, że walka będzie dopasowana do umiejętności Pudzianowskiego.

Mariusz Pudzianowski nie przestaje zaskakiwać, zarówno na polu sportowym, jak i biznesowym. Jego aktywność w mediach społecznościowych sprawia, że jest on nie tylko ikoną sportu, ale również inspiracją dla wielu przedsiębiorców.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments