fbpx

Mężczyzna, który groził Lubnauer śmiercią, to… funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej!


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] F [/boombox_dropcap]

unkcjonariusz Straży Marszałkowskiej jest mężczyzną, który wysłał mail z pogróżkami pod adresem Katarzyny Lubnauer. Został zatrzymany w nocy w czasie pracy. Policja ostrzegła Lubnauer, żeby nie wychodziła z pokoju w hotelu sejmowym bo sprawca jest w pobliżu.

Za czasów PiS został wymieniony Komendant Straży Marszałkowskiej. Jak się okazuje takich dobiera sobie współpracowników. Zapewne usłyszymy, że o niczym nie wiedział, tylko że nie o to chodzi. Za zatrudnienie i rekrutacje ktoś powinien być odpowiedzialny.

Treść ślubowania funkcjonariuszy Straży Marszałkowskiej.

Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków funkcjonariusza Straży Marszałkowskiej ślubuję wiernie służyć Narodowi Polskiemu, przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, sumiennie wykonywać obowiązki funkcjonariusza Straży Marszałkowskiej, nawet z narażeniem własnego życia, a także strzec honoru i dobrego imienia służby oraz przestrzegać dyscypliny służbowej i zasad etyki zawodowej.

Dość pomówień Brejzów. Jest pozew i będą następne – informuje K. Brejza

W niedzielę w trakcie emisji programu “Kawa na ławę” przysłano wpis z groźbą karalną

Osobą która groziła posłance Nowoczesnej okazał się funkcjonariusz straży marszałkowskiej. Został on dziś aresztowany. W momencie aresztowania uzbrojony był w służbową broń ostrą.

Groźby wyglądają na poważne. Strażnik pracował w sejmie od 19-stu lat. Zapewne przechodził jakieś okresowe badania lekarskie, czyli zakładamy, że był zdrowy na ciele i umyśle. Strażnik pełniąc swoja funkcję uzbrojony był w broń ostrą. Po sejmie poruszał się swobodnie i prawdopodobnie mijał posłankę kilkukrotnie patrząc jej w oczy.

Katarzyna Lubnauer w programie “Fakty po faktów”

W środku nocy około pierwszej zadzwonił do mnie komendant rejonowy policji żeby mnie poinformować żebym się nie ruszała z hotelu sejmowego ponieważ namierzyli sprawcę i ten sprawca jest gdzieś w okolicy. Co więcej powiedział że ostrzegli straż marszałkowską żeby mnie strzegła. …

Pamiętajmy o tym że straż marszałkowska się zmieniła , kiedyś to była taka grupa która miał chronić raczej porządku w sejmie….W tej chwili to jest służba mundurowa, która ma uprawnienia do tego żeby posiadać broń ostrą. I powiem więcej okazuje się że ten strażnik w momencie aresztowania miał przy sobie broń. On był aresztowany na posterunku w sejmie posiadając broń. Człowiek który mi groził.

Przede wszystkim mam takie wrażenie, że my nie możemy dać się przestraszyć. Ci ludzie którzy chcą nas przestraszyć, ci którzy hejtują, którzy nam grożą właśnie osiągną to co by chcieli. Wie ja już rano powiedziałam, idę z powrotem między ludzi pod halę mirowską rozdawać ulotki.

Posłanka wyraziła jeszcze współczucie dla rodziny zatrzymanego, który na utrzymaniu ma trojkę dzieci.

Ostre zwarcie Ogórek i Lubnauer w TVPinfo. “Ja pani urządziłam taką rzeczywistość jaką maja posłowie PiS w tvn24”

Czarzasty : Dosyć tego hejtu. Jestem orłem, jestem ponad tym

– W Ministerstwie Sprawiedliwości postała po prostu farma hejterów. Co wy robicie? Przecież na grobie Pawła Adamowicza obiecywaliście, że nigdy nie będzie się do tego odnosili, że nie będziecie pluli, że ludzie nieuczciwi nie będą obrażali ludzi nieuczciwych – Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD, w czasie sobotniej konwencji Lewicy w Gdyni.

“Nie świruj idź na wybory” Wszystkie filmiki do tej pory. Uzupełniamy na bieżąco.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments