fbpx

Modowy obieg zamknięty – nic dwa razy się nie zdarza


Jeśli chodzi o modę i zakupy odzieżowe, to nic nie równa się ekscytacji i dreszczykowi emocji, jaki wywołuje coś nowego w naszej szafie. Wyjątkową odzież w ponadczasowym stylu możesz znaleźć także w sklepach z ubraniami z drugiej ręki. Jeśli wiesz, gdzie, jak i kiedy szukać, możesz natrafić na prawdziwe perełki. Naszym zdaniem zakupy w Vampstory mają wiele zalet i mamy zamiar Cię o tym przekonać, jeśli jeszcze wątpisz!

W secondhandach znajdziesz modną odzież, ponieważ trendy modowe powracają

Moda to powtarzający się cykl. Określone trendy i fasony kochamy, następnie nienawidzimy, by później znowu je pokochać. Potem znowu ich nienawidzimy. Któż z nas nie pomyślał w momencie, gdy pojawia się nowa moda, że będzie musiał budować swoją garderobę od początku?

Czasami trend utrzymuje się przez lata, innym razem może utrzymywać się tylko przez kilka miesięcy. Bez względu na to, co dzieje się z modą, dobrą wiadomością jest to, że historia zatacza koło i wszystko wraca na wybiegi.

Jeśli masz w swojej szafie ubrania dobrej jakości, warto nie pozbywać się ich i przeczekać aktualne trendy. Nigdy nie wiadomo, kiedy ta odzież wróci do łask. Jeśli jednak nie lubisz gromadzić odzieży w szafach, rozważ odwiedzenie secondhandu ONLINE jakim jest Vampstory! Istnieje spora szansa, że znajdziesz tam ubrania swoich ulubionych projektantów lub takie w oldschoolowych fasonach nawet nie wychodząc z domu. Second handy pozwolą być Ci nawet o krok przed aktualną modą, bo to, co dopiero będzie trendy w nadchodzącym czasie, z pewnością już tam na Ciebie czeka!

Zakupy online w Vampstory pozwolą Ci trochę zaoszczędzić!

Jeśli szukasz oszczędności podczas zakupów odzieżowych, kupowanie ubrań w sklepach z asortymentem z drugiej ręki to świetny pomysł z kilku powodów.

Po pierwsze, odzież ta jest po prostu tańsza niż w sieciówkach czy butikach. Mimo tego, że w Vampstory najczęściej znajdziesz marki premium to ich cena jest naprawdę przystępna i nie ma to żadnego porównania do cen rynkowych nowych przedmiotów – czasami dosłownie takich samych!

Po drugie, ubrania z drugiej ręki trafiają się z drobnymi wadami, których nie widać gołym okiem – dlaczego to plus? Jest to zaletą ponieważ nawet krzywo przyszyta metka na koszulce od niektórych projektantów od razu jest skazana na straty i właśnie taka może pojawić się w Vampstory za ponad połowę ceny.

Po trzecie, gdy chcesz zaoszczędzić pieniądze, istotne jest, aby nie kupować kota w worku. Dzięki adekwatnym zdjęciom odzieży w Vampstory i pokazaniem każdego, nawet najdrobniejszego mankamentu nie zdziwisz się przy odebraniu swojego produktu. Przed zakupem upewnisz się, że ubranie nie ma dziur czy plam.

Kupowanie ubrań z drugiej ręki jest przyjazne dla środowiska

Na świecie w skali roku produkuje się około 90 mln ton tekstyliów. Prawie jedna piąta tej ilości, czyli 20 mln ton, trafia do spalarni odpadów i na wysypiska śmieci. Świat mody i konsumenci wpadli w zaklęty krąg Fast fashion („szybka moda”). Producenci ubrań stawiają na niską jakość odzieży i szybko zmieniające się trendy modowe, aby napędzić klientów do częstszej wymiany garderoby. Chyba każdy z nas miał kilka sztuk ubrań, które z powodu zmechacenia czy zdefasonowania po pierwszym praniu trafiły do kosza na śmieci.

Jakie mamy możliwości wyjścia z tej sytuacji? Odpowiedzią są sklepy z odzieżą używaną i vintage takie jak Vampstory. Wybierając odzież z drugiej ręki, redukujesz zapotrzebowanie na nowe ubrania. Im mniej nowych ubrań zostanie wyprodukowanych, tym mniej naturalnych zasobów planety jest wykorzystywanych. Kupując w naszym sklepie internetowym, przyczyniasz się więc do redukcji śladu węglowego odzieży i dzięki Twoim zakupom mniej ubrań trafia na wysypiska śmieci.

Zarówno kupowanie nowych, jak i używanych ubrań ma swoje zalety, a Ty możesz wybrać opcję, która bardziej do Ciebie przemawia. Mamy nadzieję, że powyższymi argumentami przekonaliśmy Cię jednak, że zakupy z drugiej ręki w Vampstory to dobry pomysł. Kupuj stylowe ubrania vintage i oszczędzaj!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments