fbpx

Ogórek przeszła samą siebie. Nie uwierzycie, co powiedziała na antenie TVP


Subksrybuj nas na Google News

W ostatnim czasie nasz kraj ustanowił niechlubny europejski rekord, jeśli chodzi o wzrost cen paliw. Żadne inne państwo Starego Kontynentu nie zafundowało tak gigantycznego podwyższenia marż, co powoduje większe wpływy dla paliwowego monopolisty i przy okazji Skarbu Państwa. Rabunkowa strategia Orlenu znalazła swoich wiernych obrońców. Jednym z nich jest Magdalena Ogórek. Gwiazda TVP staje na rzęsach, żeby wspierać wizerunek spółki powiązanej z rządem, czego najlepszym dowodem było jej środowe zachowanie na antenie.

Rekordowe ceny paliw to nie tylko zyski Orlenu, ale i dodatkowe wpływy budżetowe. Rząd dysponuje zwiększonymi środkami finansowymi, dzięki akcyzie i VAT. Im bardziej rośnie wartość benzyny i oleju napędowego, tym rosną dochody państwa. W praktyce modelowa marża rafineryjna wystrzeliła w kosmos o kilkaset procent. Orlen zanotował w 2022 roku niespotykane zyski, sfinansowane w dużej mierze z kieszeni tankujących Polaków. Mimo oczywistych kontrowersji, Ogórek w emocjonalny sposób wcieliła się w rolę adwokata paliwowego giganta.

Gwiazda TVP postanowiła odbić piłeczkę i klasycznie uderzyć w opozycję. Według Ogórek jej posłowie żądają, żeby… paliwo na stacjach było po 10 złotych za litr. – Witam państwa najserdeczniej jak umiem. Magdalena Ogórek, kłaniam się. Nie wiem jak państwo czują się z tym o poranku, że opozycja żąda, żebyście państwo tankowali mniej więcej za 10 złotych za litr. No takie życzenia ma opozycja dla Polaków – wypaliła na antenie, zaczynając środowy program.

Jej wypowiedź stoi w dużej kontrze z tym, co słyszymy ze strony ugrupowań niezwiązanych z PiS. Oprócz Zjednoczonej Prawicy, wszyscy od lewa do prawa wyrażają oburzenie z niespotykanej nigdy wcześniej pazerności państwowego giganta.

Co Ogórek miała na myśli? Wie chyba tylko ona sama.

Homoseksualne romanse Kaczyńskiego? Znany dziennikarz stawia mocną tezę

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ogórek tankuje po 180 zł za niecały litr samogonu
Ogórek tankuje po 180 zł za niecały litr samogonu
1 rok temu

Ona tankuje Johnie Walker Gold niecały litr 0.7 po 180 zł czyli równowartość prawie pełen bak dla małego auta zwykłego Kowalskiego.

Polacy pogońcie ten rząd idiotów w cholerę
Polacy pogońcie ten rząd idiotów w cholerę
1 rok temu

Osobiście jestem naprawdę w wielkim szoku że nie ma jeszcze zamachów na polityków i urzędników Skarbu Państwa. Polacy sa podobno tacy spragnieni wolności i demokracji a tymczasem dają dymać i okradać przez urzędy państwowe godząc się z państwowym terroryzmem. Mnóstwo moich znajomych ma dziś olbrzymie problemy życiowe spowodowane idiotyczną i chciwą biurokracją. nigdy wcześniej nawet w czasie najgorszych rządów nie mieli takich problemów spowodowanych przez rządy przed PIS. Życzę Kaczyńskiemu Dudzie Morawieckiemu i całej elicie chorych psychicznie psychopatów biedy biedy i jeszcze raz biedy i ciężkiej cholery. Kiedy te bladzie wyzdychają Polacy mają szansę odzyskać demokrację. Opozycjo zorganizujcie się przeciwko… Czytaj więcej »

azazel pazuzu
azazel pazuzu

Tylko złośliwy rąk wyzwoli ciebie i twoich bliskich i niech tak się stanie

Wydrzycki
Wydrzycki

Widocznie pani Ogórek za dużo wąchała ten ogórek, co go trzyma w kroku i smród odebrał jej rozum (o ile miała go wcześniej).