fbpx

Ogórek zaatakowała na antenie Tuska. Bardzo mocne oskarżenia [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Magdalena Ogórek zabrała głos na temat wczorajszego incydentu przy siedzibie PiS na Nowogrodzkiej. Młody mężczyzna próbował sforsować drzwi, chcąc spotkać się z Jarosławem Kaczyńskim. Później zaczął kierować groźby w kierunku ochroniarza i szarpać się z nim. Finalnie zatrzymała go policja, a o sprawie jest głośno w mediach. Gwiazda TVP skomentowała tę historię podczas programu #wTyleWizji. Ogórek przekonuje, że odpowiedzialność za atak ponosi Donald Tusk i Platforma Obywatelska.

Pracownicy TVP znaleźli winnego wczorajszego zamieszania. Według nich to właśnie opozycja podżegała do ataku. Mimo że policja nie zdążyła jeszcze nawet przesłuchać bohatera zamieszania na Nowogrodzkiej, reprezentanci stacji z Woronicza próbują zrzucić winę na przeciwników politycznych. Podobny przekaz głosi też Radosław Poszwiński, słynny “wózkowy”, który popularność zyskał pisaniem wulgarnych postów, gdzie poniżał byłą żonę. – Tak wygląda efekt nakręcania spirali nienawiści przez Tuska – podsumował wczoraj, zamieszczając nagranie.

W podobnym tonie wypowiedziała się Magdalena Ogórek. Znalazła nawet analogię z dojściem do władzy nazistów w 1933 roku. – Tak to niestety jest, kiedy nienawiść wygrywa z miłością, jak nienawiść wygrywa z brakiem programu. (…) W tym momencie Donald Tusk i Platforma Obywatelska bardzo mocno multiplikując przekaz nienawiści, wkracza na tą samą niebezpieczną, nienawistną drogę – zaczęła swój wywód. Następnie zaatakowała “telewizję komercyjną, która dehumanizuje dziennikarzy TVP, nazywając ją telewizją rządową”.

Oburzenie, wynikające z tego faktu, może zaskakiwać. O tym, że stacja z Woronicza jest sterowana przez rząd wiemy oficjalnie z ujawnionej poczty Michała Dworczyka, gdy instruował dyrektora TVP, jakie materiały mają się znaleźć antenie Wiadomości.

Co ciekawe Ogórek również oskarżała opozycję o sprowokowanie ataku pod siedzibą Orlenu w Płocku, kilka miesięcy temu. – Sytuacja dramatyczna, ona przypomina wydarzenia sprzed wielu lat, chyba wszyscy myślimy o tym samym. No i opozycja chyba przesadziła z atakami na prezesa Obajtka – zaczęła swój wywód Ogórek na antenie TVP. – Widać przede wszystkim, że opozycja niczego się nie uczy, niczego się nie uczy na wydarzeniach, które sama prowokuje. Nawiązuje pani redaktor do wydarzeń w Łodzi kilka lat temu – atakował dalej Sasin, na co przytaknęła Ogórek. Kilka dni później okazało się, że atak był spowodowany tym, że zamachowiec został zwolniony z fabryki i chciał w ten sposób wyładować frustrację.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
śledczy
śledczy
1 rok temu

Moje wersje śledcze (żeby się ktoś nie doszukiwał): 1.Może ‘dropsy’ (LSD, dopalacze, inne pochodne wypracowane przez lata, zwłaszcza potajemnie) w połączeniu z nieumiłowaniem do JK, problemami osobistymi powstałymi w związku z działaniami pis 2.Podpuszczony przez opozycyjne politykiery/służby 3.Przez ludzi ze środowiska pis związanych – wrzutka jak to nas prześladują, atakują, a my tacy cacy 4.Przez służby (tajne, obce, okupanta, inne) sterowany niczym kandydat mandżurski 5.Przez środowisko pis sterowany, ale nie ‘swój’, tylko prowadzony niczym przez oficerów operacyjnych, taki ‘nasz do odstrzału’ 6.Wywołanie strachu w obozie pis 7.Wywołanie debaty i wytykanie ochrony prezesa 8.Temat zastępczy, żeby nie mówić o plandemii, węglu,… Czytaj więcej »

Spokojny chłopak ofiarą ataku pisowskiego goryal
Spokojny chłopak ofiarą ataku pisowskiego goryal
Odpowiedź do  śledczy
1 rok temu

Niedawno była afera dlaczego Kaczyńskiego chroni setka policjantów gdy jest na ulicy, no to teraz będzie miał 200 lub 300 bo młodego poniosła wyobraźnia. Moim zdaniem nie brał żadnych używek ruchy miał skoordynowane, układał zdania świadomie a głos miał trzeźwego człowieka, nie jąkał się, nie plątał a w bójce trzy razy uniknął powalenia na ziemię przez goryla, który pierwszy go zaatakował fizycznie. Chłopak rąbnął w drzwi ale nie wyrządził żadnych szkód ani nie zaatakował. To goryl pisowski rzucił się do bójki chąc obezwładnić młodego człowieka który który został sprowokowany do słów których normalnie by nie użył. Cały cyrk to jedna… Czytaj więcej »

europ
europ
1 rok temu

skoro pracownicy tvp go znaleźli to na pewno był ich znajomy podstawiony do prowokacji to pisesmańskie metody działania wzięte od hitlerowskich propagandystów ogórek tak trzeba było to skomentować

Tak to jest
Tak to jest
1 rok temu

Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli

Ogórek kontra kot Kaczyńskiego
Ogórek kontra kot Kaczyńskiego
1 rok temu

Już widzę atak ogórka na kota Kaczyńskiego każdy już chyba widział jak reagują koty na widok ogórka. Kaczyński hoduje zwierzę które wszystkiego sie boją a zwłaszcza ogórków

europ
europ
1 rok temu

pozostaje proste działanie za bezpodstawne oskarżenia i insynuacje podać takich ludzi do sądu i domagać się wysokiego zadośćuczynienia tylko takie działanie powstrzymają ich niewyparzone języki