fbpx

Patryk Vega dla równowagi przypomina ośmiorniczki opozycji. Olbrychski znakomity


Subksrybuj nas na Google News

Tak jak zapowiadał Patryk Vega , jego film “Polityka” pokaże nie tylko obóz “dobrej zmiany” Mamy kolejną odsłonę tym razem dostało się opozycji. Wyśmienita kreacja Daniela Olbrychskiego.

Zobacz także Patryk Vega pokazał o. Rydzyka w „Polityce”. Hollywoodzka robota !

Premiera filmu Jesień 2019r. – Psychopaci zarządzają naszym krajem i decydują o życiu młodych ludzi – mówi Patryk Vega w tygodniku “Wprost”. Twierdzi, że jego najnowszy film – “Polityka” – wpłynie na jesienne wybory.

W rozmowie podkreślił, że jest apolityczny, dlatego w swoim filmie obnaży nie tylko wady polityków PiS, ale też opozycji. – Jeśli jakaś partia domniemywała, że jestem ich zwolennikiem, to jest ich problem – podkreślił.

– W filmie będą postaci inspirowane liderami opozycji. Zwłaszcza na przykładzie jednego pokażę, jak funkcjonują pewne nieznane opinii publicznej mechanizmy w rozgrywkach wewnątrzpartyjnych, jak zasady i wartości okazują się dobre dla ostatnich naiwnych. Liczy się skuteczność za wszelką cenę i utrzymanie stołka szefa partii, nawet wbrew jej interesom. Chodzi o przetrwanie, a właściwe trwanie – mówił Vega.

code Skopiuj i wklej ten kod w swojej witrynie.

Co myślicie o filmie ? Hit czy Kit ?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments