fbpx

Pawłowicz eksplodowała! “Teraz wyłaźcie, na kolana, błagać Ukrainę o wybaczenie”


Subksrybuj nas na Google News

Krystyna Pawłowicz eksplodowała na Twitterze. Sędzina Trybunału Konstytucyjnego obiecywała kilka dni temu iż zaprzestanie publikowania komentarzy w mediach społecznościowych, gdyż jak wspomniała “nie chce jej się pisać ciągle tego samego”.

Tymczasem dzisiaj, “prawniczka” Prawa i Sprawiedliwości opublikowała stek obelg wobec Niemców, którym nakazuje paść na kolana przed Ukrainą. Słowa Pawłowicz ewidentnie wskazują na kierunek w jaki uderzą ludzie PiS-u w opozycję po zakończeniu konfliktu na Ukrainie.

Oto współwinni ludobójstwu Putina w Ukrainie. Nienasycone bogactw gęby śmierci. Wyłaźcie teraz! NA KOLANA! Błagać Ukrainę i Europę o przebaczenie ! – napisała Krystyna Pawłowicz.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
2 lat temu

pawłowicz za co mamy przepraszać ukraińców za Wołyń za bandy UPA za gorliwą współpracę z hitlerowcami trzeba było się uczyć historii a nie teraz bluzgać populizmami

MANO
MANO
Odpowiedź do  europ
2 lat temu

Naucz się czytać , zamiast klepać głupoty zrozumiesz komu on kazała przepraszać Ukraińców . Drugą sprawą jest hodowana w nacjonalistach , takich jak ty nienawiści od 80 lat . Człowieku minęło jedno pokolenie ,a ty nadal swoja nienawiść pielęgnujesz ,czym ty się różnisz od tej chorej Pawłowicz ?

MANO
MANO
2 lat temu

Pawłowicz jesteś w tym proputinowskim grajdole pis , to wy musicie przeprosić Ukraińców i Polaków .

fryzjer małp
fryzjer małp
2 lat temu

to ta ruda co ma tłuste włosy ?