fbpx

Piękny gest! Wolontariusz WOŚP na 30. urodziny chce zebrać 30.000 dla fundacji Jurka Owsiaka. Pomożecie?


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Przemek Ledzian to łódzki społecznik z niepełnosprawnością (lekarze zdiagnozowali u niego 23 choroby), który 11 września kończy dokładnie 30 lat. Łodzianin mimo swoich słabości spełnia swoje marzenia: podróżuje po świecie (był m.in. w Meksyku, a ostatnio odwiedził Bułgarię.)

Przypominamy, że wcześniej łódzki wolontariusz brał udział w biciu rekordu Guinessa – planował zebrać milion pocztówek z całego świata. Jak sam powiedział “udowodnię, że nie ma rzeczy niemożliwych”. Ostatnio Przemek odebrał statuetkę „Osobowość Roku miasta Łodzi”.

Dzięki aparaturze WOŚP mogę dzisiaj być wśród was.

Jest to szczególna zbiórka, bowiem niedługo 30 lat kończy nie tylko Przemek, lecz sama Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod batutą Jurka Owsiaka.

Od 11 lat jestem wolontariuszem WOŚP. Zbliża się 30 finał Orkiestry. 11 września kończę 30 lat. Z tej okazji chciałbym w całości przekazać uzbieraną kwotę na rzecz  Fundacji Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy. Jest to podziękowanie za nieustanne leczenie mnie sprzętem WOŚP w placówkach służby zdrowia .

Przemek Ledzian

Ostatnio do całej akcji odwołał się sam Jurek Owsiak:

W rozmowie z nami – Przemek zaznaczył, że trwająca zbiórka jest zwieńczeniem jego dotychczasowej działalności i walki o spokojniejsze jutro. Sam często podkreśla, że “dobro wraca” – jego mottem są słowa “z sercem do ludzi.”

Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

Przemkowi życzymy powodzenia i wszystkiego najlepszego!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments