fbpx

Rosjanie wkręcili Dudę! Kompromitująca wpadka prezydenta [Nagranie]


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Andrzej Duda nie byłby sobą, gdyby co jakiś czas nie skompromitował się na arenie międzynarodowej. Mogłoby wydawać się nieprawdopodobnym, że osoba z wyraźnym rosyjskim akcentem jest w stanie wkręcić naszę głowę państwa, podając się za prezydenta Francji. Jednak takowa sztuka udała się (kolejny raz!) rosyjskiemu, powiązanemu z kremlowskimi służbami, youtuberowi. Duda dał się nabrać na żart, jednocześnie pokazując jak bardzo nieudolne są nasze służby.

“Macron” dzwoni do Dudy

Sytuacja na Ukrainie, przynajmniej w teorii, powinna postawić w stan wyjątkowej gotowości polski kontrwywiad wojskowy. Jednak opisywana historia dowodzi, że na tej płaszczyźnie doszło do gigantycznego zaniedbania. Rosyjski celebryta sieciowy po raz kolejny zadzwonił do kancelarii prezydenta, podając się za Emanuela Macrona. Po połączeniu z Andrzejem Dudą zaczął go wypytywać o szczegóły incydentu w Przewodowie. Naszemu prezydentowi nie zapaliła się czerwona lampka, mimo bardzo charakterystycznego, wschodniego akcentu swojego rozmówcy.

– Cześć przyjacielu, jak się masz? – słyszymy na nagraniu. – Cześć Emanuel, to Ty? – zapytał Duda. – Tak, to ja – usłyszał w odpowiedzi. – Dziękuję ci, że dzwonisz – rozpoczęła się 7-minutowa rozmowa. W dalszej części Rosjanin zaczął się dopytywać o wybuch rakiety i podejście naszych sojuszników. Interesowało go, co powiedział Biden i Zełenski oraz to, jak będzie wyglądać śledztwo. Nasza głowa państwa przekazywała mu te informacje, mimo wschodniego akcentu rozmówcy, który rzekomo miał być Francuzem. Całość nagrania możecie usłyszeć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
8
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
8
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mitex
mitex
1 rok temu

Nic w tym dziwnego jak od siedmiu lat mamy rządy komunistycznych PiS-owskich niedouków a Duda tak jak Kaczyński obaj niedouczeni dochtórzy prawa są tak bystrzy jak spuszczona woda w klozecie

dr prawa
dr prawa
Odpowiedź do  mitex
1 rok temu

Jak sam pisze w swojej książce bez matury.