fbpx

“Uciekaj k***o!”. Ostra pyskówka małego dziecka z policjantem [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Policja jest częścią składową instytucji publicznych, kształtującą poziom zaufania wśród społeczeństwa. Wizerunek funkcjonariuszy ma niebagatelne znacznie z perspektywy zapewnienia komfortu wszystkich obywateli, przekładając się na wypełnienie zadań z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Jednak w ostatnim czasie możemy zaobserwować wiele sygnałów, które świadczą o pogorszeniu odbioru społecznego policjantów, nawet wśród małych dzieci.

Ostatnie 2 lata zapisały się w historii Polski jako okres, kiedy pojawiła się rekordowa liczba krytycznych głosów wobec policji. Przeważały przede wszystkim zarzuty o upartyjnienie tej służby i wspieranie interesów władzy. Brutalne interwencje w trakcie Strajku Kobiet i pacyfikowanie pokojowych protestów w sprawie strategii związanej z pandemią, nie mogło przejść bez echa. Zauważalny spadek zaufania do funkcjonariuszy widać zwłaszcza u mieszkańców większych miast i młodzieży. Pod koniec 2020 roku odnotowano największy kryzys jeśli chodzi o pozytywne oceny służby. Taka sytuacja nie miała miejsca przez ostatnie 20 lat.

Odbiór społeczny policjantów pogorszył się też wśród małych dzieci. Świadczy też o tym nagranie, jakie będziecie mogli za chwilę zobaczyć. Nie są znane jego dokładne szczegóły, ale po maseczkach noszonych przez funkcjonariuszy na powietrzu, można zakładać w ciemno, że pochodzi z czasów pandemii. Widzimy na nim grupę mundurowych legitymujących osoby na ulicy. – Debile j*bane – słyszymy komentarz dziecka na opisaną sytuację. Chwilę później zamaskowany policjant z kamerą podąża za nim i jego matką z kamerą. – Uciekaj k*rwo! – próbuje go odgonić kilkuletni chłopiec. – Bardzo ładnie pani dziecko uczy – zareagował na to lekko zmieszany funkcjonariusz. Całe zajście poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mitex
mitex
1 rok temu

Dziecko na nich się poznało bo prawdziwy policjant na ulicy nie wychodzi do ludzi w kominiarce tylko PiS-owscy od Bakiewicza faszyści hańbiący policyjne mundury

Policja jest polityczna niedemokratyczna
Policja jest polityczna niedemokratyczna
1 rok temu

Uzbrojeni urzędnicy państwowi potocznie zwani policją chcieli by zasiać strach i respekt wśród obywateli dorosłych jak i dzieci nigdy nie karanych. Ta tendencja niestety utrzymuje się nadal od czasu gdy niejaki prezydent wawelski Lech Kaczyński zaczął formować państwo policyjne. Pamiętam dobrze patrole z psami, nielegalne akcje Kamińskiego śmierć Blidy, do dnia dzisiejszego nie widać końca patologii nadużywania władzy przekraczania uprawnień na szkodę demokracji i Konstytucji. Czemu to ma służyć ? Otóż taki widok ma na celu zastraszyć dokładnie tak samo jak to skutecznie robiono w faszystowskich obozach koncentracyjnych SS. Polska boryka się obecnie z nadmierną narzuconą przez polityków władzą PIS… Czytaj więcej »

europ
europ
1 rok temu

niestety w policji nie wszyscy są psami ale wizerunek kreują im te kanalie w maskach i poniosą surowe konsekwencje nie będzie cackania się jak z ubekami będzie pluton egzekucyjny bo takie potraktowanie bandytyzmu i bezprawia ulgowo nie przynosi poprawy muszą być drastyczne reakcje

Kler beknął beknie i policja
Kler beknął beknie i policja
1 rok temu

To nie policja ma pouczać dzieci ale dzieci mogą sporo nauczyć policję. Pamiętam pierwszą wizytę w domu policji ot rutynowa sprawa żadnych wykroczeń, żadnych dowodów informacji tylko pomówienia osoby z przeszłością kryminalną. Policjantka mówi “ale ja pana nie znam”. odwraca się i wychodzi podczas gdy zostają wszczęte procedury bez zrobienia wywiadu bez świadków ot chce to mogę. Zero tolerancji zero zaufania i tak osoby nigdy nie karane nigdy nawet nie miały mandatu zostają “podejrzanymi”. Jestem jedną z ofiar policyjnych błędów po prostu niekompetencji i nadgorliwości. Podczas gdy osoba z przeszłością kryminalną była donosicielem. Powiem prosto z mostu i bez ogródek… Czytaj więcej »

Rodak
Rodak
1 rok temu

Co ma się do policji, jak małe dziecko łaciną się posługuje całkiem sprawnie, co tam w domu się na słucha potem na ulicy powie.