fbpx

Wkład Instax Mini


Subksrybuj nas na Google News

Wkład Instax Mini jest przeznaczony do urządzeń umożliwiających natychmiastowe drukowanie zdjęć. Wykorzystywany przede wszystkim do drukarek Fujifilm z serii Instax Mini. Zastosowany we wkładach światłoczuły film wyróżnia się naturalnymi tonami, żywymi barwami, oraz ostrością. Jeśli interesuje Cię zakup tego typu produktów, koniecznie sprawdź oficjalny sklep internetowy instax.pl.

Fujifilm wkład Instax Mini – do jakich urządzeń warto go zastosować?

Wkłady Instax stosuje się między innymi do drukarek natychmiastowych Instax Mini Link. Dzięki temu możemy wydrukować niezwykle estetyczne, miniaturowe ujęcia z ostatniej chwili. Cały proces trwa ok. 90 sekund (sam wydruk kilkanaście sekund).

Bezprzewodowa komunikacja z Twoim smartfonem zlikwiduje lukę pomiędzy wspomnieniami a papierowymi odbitkami, a co najważniejsze – między zabawą i funkcjonalnością.

Zgrabny i niewielki, zaskakująco elegancki, o perfekcyjnym wykończeniu – Instax Mini Link

Wkład Instax Mini pasuje do najnowszej drukarki Instax Mini Link, która wyróżnia się ponadprzeciętnym designem i wysokiej jakości wykończeniem. Wydruk zdjęć ze smartfona nigdy nie był łatwiejszy. Od teraz możesz uchwycić moment przy pomocy Fujifilm Instax Mini, posługując się różnymi trybami druku w dedykowanej aplikacji.

Relaksująca zabawa i funkcja Party Print

Korzystając z rozwiązań drukarek natychmiastowych dostępnych na rynku, możesz bawić się bez końca – zarówno samodzielnie, jak i z rodziną, dorzucając sekretne zdjęcie do wspólnie przygotowanego kolażu, a następnie drukując je za pomocą przycisku “Drukuj”. Efekty będą zaskakujące, ponieważ zobaczycie je dopiero wtedy, gdy Mini Link wydrukuje Wasze wspólne starania.

Drukarka natychmiastowa i Fujifilm wkład Instax Mini – możliość drukowania ujęć wielkości karty kredytowej

Uchwycenie genialnego ujęcia jest możliwe dzięki Twoim umiejętnościom… i wyjątkowemu urządzeniu Instax Mini Link. Za jego pomocą otrzymasz odbitki, które przetrwają wieki. Niezależnie od tego, czy je zatrzymasz, czy podarujesz innej osobie.

Warto również wspomnieć, iż urządzenia opisane w dzisiejszym artykule ładują się maksymalnie 120 minut. Są także bardzo wydajne, ponieważ generują aż do 100 odbitek po pełnym naładowaniu akumulatora litowo-jonowego wysokiej jakości.

Wkład Instax Mini – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Przed zakupem wkładu Instax Mini rekomendujemy sprawdzić promocje u danego producenta. Ważne są także opinie na temat konkretnych sklepów internetowych. Należy je sprawdzić nie tylko w Google czy też w komentarzach na popularnych forach i blogach, ale również na grupach Facebookowych.

Wkłady Instax Mini zazwyczaj są sprzedawane po 24 lub 10 szt. Wówczas ceny okazują się najkorzystniejsze. Jeśli zależy Ci na rozwiązaniach wysokiej jakości, koniecznie sprawdź ofertę sklepu internetowego instax.pl. Dowiesz się tam również ciekawych informacji odnośnie najnowszych urządzeń natychmiastowych Instax Mini.

Dziękujemy za przeczytanie dzisiejszego wpisu i życzymy powodzenia w wyborze wkładów Instax Mini.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments