fbpx

Wstydliwy epizod z życia Ogórek. Czy gwiazda TVP kiedyś przeprosi?


Subksrybuj nas na Google News

Redakcja TVP z wielką zaciekłością stara się wynajdywać wszelkie historyczne wzmianki, w których reprezentanci opozycji wypowiadali się w przyjaznym światle o Rosji. Na tapetę wzięty został m.in. Donald Tusk, Waldemar Pawlak, a nawet poprzednia redakcja Wiadomości. W tym przypadku, jak mówi stare przysłowie – najciemniej pod latarnią. Okazało się, że ekipa z Woronicza ma w swoich szeregach wpływowego pracownika, którego prorosyjska aktywność wykraczała znacznie ponad standardowy poziom.

Redakcja z Woronicza nieustannie emituje nagrania, gdzie łączy przedstawicieli opozycji z Rosją. Pewnym paradoksem może być fakt, że TVP jednocześnie zatrudnia Magdalenę Ogórek. Nikt inny, tylko ona, składała kwiaty pod pomnikiem radzieckiej armii w Olsztynie w 2015 roku. Stało się to już po aneksji Krymu, kiedy ujawniły się imperialistyczne zapędy wschodnich sąsiadów. Wszystko potęguje fakt, że Ogórek jest z wykształcenia historykiem i nieprawdopodobnym jest, żeby nie była świadoma, czego dopuszczali się podwładni Stalina, których pochowano na tej nekropolii. Gwiazda TVP oddała im hołd, mimo iż pierwszą rzeczą, jaką zrobili Rosjanie po wyzwoleniu, było podpalenie miasta! W wyniku tego zniszczono 40% zabudowy Olsztyna, w tym większość starówki. Pewne kontrowersje wzbudził też strój Ogórek, a konkretniej długość sukienki dobranej na cmentarz.

Jednak to nie wszystko, co może wyglądać ambiwalentnie z dzisiejszej perspektywy. Ogórek była m.in. wychwalana w rosyjskiej telewizji w 2015 roku, gdzie udzieliła wywiadu, wypowiadając się ciepło o Putinie. – Kampania prezydencka pokazała, że Polacy chcą widzieć swojego prezydenta odwiedzającego nie tylko Waszyngton, Londyn czy Brukselę, ale też Moskwę – rzuciła w trakcie rozmowy, zachęcając Andrzeja Dudę do podróży na wschód. Ogórek była wychwalana przez tubę Kremla – gazetę “Komsomolskaja Prawda”. – Na kandydata na prezydenta Polski wysunięto piękną kobietę, która chce nawiązać bezpośredni dialog z Władimirem Putinem – napisano o obecnej gwieździe TVP. – Magdalena Ogórek hołduje niecodziennym dla dzisiejszej Polski poglądom – dobrze odnosi się do Rosji – czytamy dalej. Dostępny jest też fragment wystąpienia w rosyjskiej telewizji, co możecie zobaczyć poniżej.

Magdalena Ogórek nigdy nie przeprosiła za wstydliwy, rosyjski epizod ze swojego życia.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
To nie Ogórek rządzi ale banda bliźniaków
To nie Ogórek rządzi ale banda bliźniaków
1 rok temu

Jednocześnie należy pamiętać kto zgotował Polakom piekło Covida i masowe zgony, Eko kryzys i drastyczne podwyżki cen energi a w konsekwencji zywności i kosztów zycia, inflację która zjada dochody i oszczędności. To nie Rosja ani Putin ani Magdalena Ogórek, której niestety prezydentura uciekła na rzecz PIS. Największy nasz wróg śmiertelny to obecny rząd a sprawców katastrofy gospodarczo społecznej mogę wymienić z pamięci bo media cytują pisowskich bałwanów non stop. A więc proszę lista wrogów publicznych Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Adam Niedzielski, Przemysław Czarnek, Mariusz Błaszczak, Reszard Terlecki i wielu wielu innych groteskowych kreatur, bardzo niebezpiecznych wrogów publicznych. Niebezpieczniejszych… Czytaj więcej »

Ofiary polityki rządu żądają egzekucji na katach
Ofiary polityki rządu żądają egzekucji na katach

Aż strach pomyśleć jak może nagle zmienić się rzeczywistość kiedy wszystkie Ministerstwa z premierem bankierem na czele i całym państwem stają się zakładnikami nielegalnych obostrzeń sanitarnych pod komendą brodaczy Szumowskiego i Niedzielskiego. Co gorsze Policja i Słuzba Zdrowia poniosły sromotną porażkę w tej mistyfikacji i aktu terroryzmu. Długo żyję na tym świecie ale tego nie da się zapomnieć a rząd który to zaakcetował stanie nieśmiertelny jak słynni zbrodanierze i ludobójcy Hitler czy Stalin.