fbpx

Ziobryści chcą przekupić Boga. Msza w intencji prokuratury


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Magdalena Ziobro szefowa Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu zaprasza na modlitwę w intencji Sędziów i Prokuratorów.

Uroczystość odbędzie się na kilkanaście dni przed definitywnym końcem rządów dobrej zmiany. Ekipa Morawieckiego liczy na to, że skutecznie zamurowała prokuraturę powołując swojego prokuratora krajowego. Bez zgody prezydenta Andrzeja Dudy nie można go odwołać. Ponieważ politycy opozycji demokratycznej ogłosili swoje intencje, a plotki o ewentualnej decyzji prokuratora krajowego o samodzielnym zrezygnowaniu się rozniosły, zaczęło być oczywiste, że konieczne jest zwrócenie się o wsparcie do instancji wyższych.

“Będą modlili się, żeby Donaldowi Tuskowi powinęła się noga”

Do wszystkich prokuratur i sądów w województwie śląskim rozesłano w ostatnich dniach krótkiego maila: “W imieniu Pani Prokurator Okręgowej uprzejmie informuję, iż 26.11.2023 r. o godzinie 12.00 w Bazylice Katedralnej pw. Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu odbędzie się Msza Św. w intencji Sędziów i Prokuratorów”.

Uczestnicy nabożeństwa prawdopodobnie będą się żarliwie modlili, żeby Andrzej Duda nie wymiękł, a Donaldowi Tuskowi powinęła się noga – ironizują śląscy śledczy w rozmowie z Gazetą Wyborczą

Przekupywanie polityków za kadencji dobrej zmiany to był chleb powszedni. Wystarczyło parę stanowisk, a jeżeli takowe nie istniały to przecież można było je stworzyć. Polski Rząd był jednym z największych rządów na świecie w odniesieniu do ilości ministrów i wiceministrów. Nikt nie liczył się z kosztami bo najważniejsze były interesy partyjne. Tym razem brakuje więcej niż kilku posłów do utrzymania władzy. Czy odwołanie do Boga pomoże? Zapewne nie , ale nie liczcie tez na to że będzie to ostatnia tego typu impreza.

Rozdział Kościoła od państwa

Opozycja demokratyczna zgodnie zapowiada reformy, które zapewnią rozdział kościoła od państwa. Oznacza to niezależność obu instytucji, uniemożliwiając ingerencję jednej w sprawy drugiej. Państwo powinno być neutralne światopoglądowo, respektując wolność wyznania obywateli, a instytucje religijne nie powinny cieszyć się przywilejami ani wpływem politycznym.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PISowska mafia komunistycznych katoli
PISowska mafia komunistycznych katoli
2 miesięcy temu

Kiedy PISowska mafia zbrodniarzy i ludobójców trafi przed Trybunał Stanu i dostanie dożywotnie więzienie ?