fbpx

Znana dziennikarka złapana na kłamstwie o TVN. Nie uwierzycie, co wymyśliła


2 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Wczorajsze wydanie “Loży prasowej” w TVN24 zakończyło się skandalem. Jeden z gości, Michał Kolanko, próbował usprawiedliwiać rządową nagonkę na środowisko LGBT, co wywołało bardzo emocjonalne dyskusje w studiu i Internecie. Jedna z nich zostanie zapamiętana na długo przez Joannę Miziołek. Jej obrona Kolanki i atak na TVN skończyły się olbrzymią wpadką, będącą hitem sieci.

“Loża prasowa” to audycja, podczas której przedstawiciele mediów komentują we własnym gronie aktualne wydarzenia. Zapraszani są do niej ludzie z różnych redakcji, prowadzący dyskusje, mające niekiedy burzliwy przebieg. Podczas niedzielnej Michał Kolanko tłumaczył nagonkę na LGBT koniecznością mobilizacji rządowego elektoratu. Po tych słowach zainterweniowała gospodarz programu, Małgorzata Łaszcz. – Ale przez szczucie na osoby transseksualne? – pytała zaskoczona. – Polityka to nie jest łyżwiarstwo figurowe, nie chodzi o noty za styl. Chodzi, żeby wygrać – przekonywał Kolanko. Wywołało to oburzenie obecnego w studiu Bartosza Węglarczyka, który określił politykę Kaczyńskiego jako zmierzającą w kierunku bandytyzmu. Nawiązał też do sytuacji w Niemczech w latach 30-tych.

Po zakończeniu programu, Michał Kolanko musiał mierzyć się z krytyką, jaka spadła na niego w sieci. Zbulwersowani ludzie obrzucili go wieloma ostrymi komentarzami, niejednokrotnie niepozostawiającymi na nim suchej nitki. – Ogłaszam osobisty bojkot na gazety i programy, do których dopuszczany jest Michał Kolanko. Nie można takich rzeczy i słów dłużej tolerować. Nie można – to jeden z wpisów, który cieszy się największą popularnością. Jednak kontrowersyjny gość znalazł też obrońców. Jednym z nich jest Joanna Miziołek, znana z bardzo tolerancyjnego podejścia do afer rządu. Próbowała ona uderzyć w TVN, wstawiając się za Kolanko. – Nigdy w życiu nie widziałam tego programu i widzę, że nic nie straciłam. #michałtrzymajsię – napisała na Twitterze. Problem w tym, że spostrzegawczy internauci przypomnieli jej, że Miziołek musiała widzieć “Lożę prasową”, bo… była tam gościem! Pojawiło się nawet jej zdjęcie, gdy siedzi w studiu, którym się sama pochwaliła. Żeby było jeszcze śmieszniej, Miziołek przez 1,5 miesiąca pracowała na Wiertniczej, choć najwyraźniej nie chce o tym pamiętać. Tym samym złapano ją na kłamstwie, niestawiającym w najlepszym świetle jej wiarygodności.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
9
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
15
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Siódme niebo nienawiści
Siódme niebo nienawiści
1 rok temu

Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, który zbudowany jest z kłamstw i hipokryzji. Prawda jest taka że ludzie którzy chcą mają antyrządowe zdanie choćby mieli i często mają rację to brutalnie dostają kopa i nie chodzi o nieudolność czy brak podziału władzy dla opozycji a o zwykłą dyskryminację i leceważenie opinii społecznej środowisk nie związanych z siłami politycznymi. Osoby niezależne politycznie nie mające zatrudnienia i interesów w mediach i polityce które zresztą są miażdżącej większości nie mają swojego głosu w tej awanturze PO PIS. Oni są ofiarami walki politycznej zabija się ich niezależny i bezinteresowny status wolnego wyborcy. Mamy tu… Czytaj więcej »

toja
toja
1 rok temu

Po prostu – franca…