fbpx

Znany poseł PiS leżał pijany na chodniku. Trafił na izbę wytrzeźwień


3 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Przemysław Czarnecki, syn wpływowego europosła Ryszarda i jednocześnie poseł Prawa i Sprawiedliwości od 3 kadencji, może mówić o dużym szczęściu w nieszczęściu. Z jednej strony zaliczył kompromitującą przygodę, po której niesmak będzie się jeszcze ciągnął przez długi czas. Ale z drugiej może się cieszyć, że nic mu się nie stało, bo leżenie na ulicy przy takiej temperaturze mogło się skończyć tragicznie. O sprawie poinformował portal TVN Warszawa.

“Nad ranem służby otrzymały informację o nieprzytomnym mężczyźnie leżącym na przystanku przy skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiej i Branickiego. Na miejsce skierowana została karetka. – Medycy nie stwierdzili urazów ani innych dolegliwości zdrowotnych. Natomiast pacjent był pod wpływem alkoholu. Zgodnie z procedurami został przekazany patrolowi straży miejskiej, który przetransportował go do izby wytrzeźwień” – ustalił reporter portalu TVN Warszawa Artur Węgrzynowicz.

Redakcji TVN udało się ustalić, że bohaterem skandalu jest 39-letni poseł PiS. Przeprowadzone badanie na obecność alkoholu wykazało ponad 2 promile w jego krwi. To nie pierwszy skandal z jego udziałem – w przeszłości brał udział w zadymie kibiców Legii w Wilnie, ma również na koncie awanturę z użyciem noża, gdzie doszło do uszkodzenia ciała. W 2020 roku zrzekł się z tego powodu immunitetu, sprawa jest w sądzie.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
To była obrona przed prowokacją do zdrady
To była obrona przed prowokacją do zdrady
11 miesięcy temu

Wg doniesień z mediów Czarnecki zaskoczył swoją żonę ze znajomym w niedwuznacznej sytuacji. Znajomy z którym popijali był przygotowany do odbycia stosunku z jego żoną. Czarnecki jak to zobaczył wpadł w szał i rzucił się na rywala zaczęli sie szarpać. W ferworze walki zranił napalonego katolika grzesznika podobno upuszczając mu trochę posoki.

PIS na cmentarz
PIS na cmentarz
Odpowiedź do  To była obrona przed prowokacją do zdrady
11 miesięcy temu

To są chyba dwa różne wydarzenia stare i aktualne

kondonek
kondonek
11 miesięcy temu

nieznany poseł siedział na przystanku.